دنبال چه نوع مشاوره‌ای هستی؟

مشاوره فردی

برای خودم

زوجین

برای خودم و همسرم

کودک و نوجوان

برای فرزندم

مشاوره کودک و نوجوان

توجه به مسائل رشدی و شناخت زود هنگام مشکلات کودکان از جمله توانمندیها و صلاحیتهای لازم برای پدران و مادران است.

سلسله همایش های جانِ زیبا

دپارتمان مشاوره تحصیلی جان زیبا، همایشهای کاربردی موفقیت تحصیلی با رویکرد روانشناسی برای خانواده ها و دانش آموزان پایه های مختلف برگزار می‌ کند.

دوره های توسعه شخصی

با شرکت در دوره های توسعه شخصی ناچار می شویم از منطقه امن خود خارج شده و با خودآگاهی حاصل از آن، نقاط قوتمان را گسترش دهیم.

مشاوره فردی

در مشاوره فردی، مراجع به کمک درمانگر در یک فضای امن احساسات، باورها، رفتارها و اهداف خود را مورد بررسی و بازنگری قرار می دهد.

مشاوره آنلاین

امروزه با گسترش تکنولوژی، مشاوره آنلاین موضوعی آشناست که با عبور از مشکل ترافیک و صرفه جویی در زمان و هزینه می توان با استفاده از خدمات آن، از سلامت روان خود حفاظت کرد.

مشاوره گروهی

زندگی ما با گروه پیوند خورده است. همان طور که اغلب مشکلات روانشناختی ما وابسته به تعاملات اجتماعی و روابط بین فردی است، درمان ما نیز می تواند در گروه و در قالب گروه درمانی اتفاق بیفتد.

مشاوره حقوقی خانواده

با استفاده از مشاوره حقوقی خانواده و با کمک وکیل پایه یک دادگستری می توانید از تمام زوایای حقوقی و قانونی زندگی خانوادگی تان شامل مهریه، حضانت، نفقه، اجرت المثل و طلاق مطلع شوید.

خدمات

مشاوره ها

We help you see the world differently, discover opportunities you may never have imagined and achieve results that bridge what is with what can be.

ورود به سایت

اگر می خواهید در وبسایت عضو شوید لطفاً از اینجا عضو شوید.

عضویت در سایت

[wc_reg_form_bbloomer]

در صورتی که قبلاً عضو شدید از اینجا وارد شوید.