دنبال چه نوع مشاوره‌ای هستی؟

مشاوره فردی

برای خودم

زوجین

برای خودم و همسرم

کودک و نوجوان

برای فرزندم

مشاوره کودک و نوجوان

توجه به مسائل رشدي و شناخت زود هنگام مشكلات كودكان از جمله توانمنديها و صلاحيتهاي لازم براي پدران و مادران است.

سلسله همایش های جانِ زیبا

دپارتمان مشاوره تحصیلی جان زیبا، همایشهای کاربردی موفقیت تحصیلی با رویکرد روانشناسی برای خانواده ها و دانش آموزان پایه های مختلف برگزار می‌ کند.

دوره های توسعه شخصی

با شركت در دوره هاي توسعه شخصي ناچار مي شويم از منطقه امن خود خارج شده و با خودآگاهي حاصل از آن، نقاط قوتمان را گسترش دهيم.

مشاوره فردی

در مشاوره فردی، مراجع به كمك درمانگر در یک فضای امن احساسات، باورها، رفتارها و اهداف خود را مورد بررسی و بازنگري قرار مي دهد.

مشاوره آنلاین

امروزه با گسترش تکنولوژی، مشاوره آنلاین موضوعي آشناست كه با عبور از مشكل ترافيك و صرفه جويي در زمان و هزينه می توان با استفاده از خدمات آن، از سلامت روان خود حفاظت كرد.

مشاوره گروهی

زندگي ما با گروه پيوند خورده است. همان طور كه اغلب مشكلات روانشناختي ما وابسته به تعاملات اجتماعي و روابط بين فردي است، درمان ما نيز مي تواند در گروه و در قالب گروه درماني اتفاق بيفتد.

مشاوره حقوقي خانواده

با استفاده از مشاوره حقوقی خانواده و با كمك وكيل پايه يك دادگستري می توانید از تمام زواياي حقوقی و قانونی زندگي خانوادگي تان شامل مهریه، حضانت، نفقه، اجرت المثل و طلاق مطلع شويد.

خدمات

مشاوره ها

We help you see the world differently, discover opportunities you may never have imagined and achieve results that bridge what is with what can be.

ورود به سایت

اگر می خواهید در وبسایت عضو شوید لطفاً از اینجا عضو شوید.

عضویت در سایت

[wc_reg_form_bbloomer]

در صورتی که قبلاً عضو شدید از اینجا وارد شوید.